Pohybové karty k ortopedickým podlahám - Valgozita (25 ks)

240 Kč

  • Balení obsahuje 25 cvičebních karet s tipy na cviky na ortopedické podlaze, či jiných balančních pomůckách.
  • Sada je vytvořena zejména pro osoby s valgózními kotníky, hyperpronačním syndromem, ale také například s problematickým držením těla.

Pohybové karty od Spokonožky jsou tentokrát zaměřené na cviky k ortopedickým podlahám.

Mnoho z Vás má již podlahy doma, někteří stále přemýšlí, zda si některou ze sad pořídit. Často se bohužel stává, že když už se rozhodnete pro koupi, tápete, jak podlahy využívat a zbytečně doma leží bez užitku.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tato základní sada karet Vám dá spoustu inspirace na cvičení. Tyto tipy využijete zejména u dětí, ale také u dospělýchvbočenými kotníky, hyperpronačním syndromem či problematickým držením těla. Cviky slouží také jako prevence a zároveň inspirace pro větší zábavu s ortopedickými podložkami. 

  • S pohybovými kartami budete mít na každý den zábavu, se kterou oživíte klasické chození či stání na ortopedických podložkách.

Jak Pohybové karty využívat?

1. Seznamte s jednotlivými cviky díky kartám, na kterých jsou vyobrazeny. Každá karta obsahuje popis cviku a tipy jak můžete cviky oživit či modifikovat. 
2. Jednotlivé cviky můžete cvičit jeden po druhém nebo si cviky vybírejte náhodně. S pohybovými kartami budete mít na každý den zábavu a spoustu inspirace.

  • Na kartách cvičí náš maskot surikata, která byla exkluzivně pro nás nakreslena místním ilustrátorem.
  • Cviky a tipy v sadě slouží také jako skvělá prevence před problémy pohybového aparátu.