Individuální úprava obuvi Peter Legwood

  • Peter Legwood nabízí zdravotní obuv, která je navržena tak, aby podporovala správnou anatomickou polohu nohou a chránila je před bolestí a únavou. Jejich výrobky jsou vyráběny z kvalitních materiálů, upraveny na míru a poskytují vysokou úroveň podpory a pohodlí pro nohy. S Peter Legwood zdravotní obuví si můžete užívat pohodlné nošení po celý den.

Více informací

Pokud hledáte zdravotní obuv, která je pohodlná a podporuje vaše nohy, ale i celkové držení těla, Peter Legwood je pro vás tou správnou volbou. Tato obuv se v posledních letech těší velké oblibě např. u zdravotnického personálu, v pohostinství apod. Díky její kvalitě a funkčnosti, je obuv výbornou investicí do vašeho zdraví a pohodlí. 

Omrkněte kompletní nabídku barev i provedení obuvi Peter Legwood, kterou nabízíme.

Výhodou Peter Legwood obuvi je, že je velmi pohodlná. Díky unikátnímu materiálu je obuv dotvářena každému zákazníkovi proškoleným personálem na míru horkovzdušnou pistolí.

Díky tomu máte po vyzkoušení a úpravě záruku, že obuv nikde netlačí a může být pohodlně nošena po celý den. 

!Důležité upozornění!

Pro zakoupení obuvi je nutný osobní odběr v naší ordinaci fyzioterapie ve Veltrusech. Na místě Vám proškolený personál zdravotní obuv upraví na míru pro zajištění správné funkce.

Po objednání obuvi Vás bude náš tým kontaktovat z důvodu domluvy termínu.