Fyzio program pro těhotné

Online kurz, který vám pomůže zůstat v kondici a připravit se na porod.

Vítejte v našem programu pro těhotné! Jsme nadšení, že vám můžeme představit nové cviky a způsoby péče o vaše tělo během těhotenství.

Náš online fyzio program pro těhotné, který jsme ve spolupráci s vysoce kvalifikovanou fyzioterapeutkou připravili, vám pomůže zůstat v flexibilní a v kondici, zmírnit bolesti zad a kloubů, připravit se na porod a zlepšit svou fyzickou a psychickou pohodu po porodu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co koupí našeho online programu získáte?

Přístup k více než 100 videím s cvičeními, která můžete cvičit kdykoli a kdekoli.

Ověřené informace od zkušené fyzioterapeutky, které jsou bezpečné a účinné.

Předejdete bolestem a problémům, nebo již vzniklé nepohodlí snadno zmírníte.

Program vhodný pro ženy v každém trimestru těhotenství.

 Připojte se k našemu online kurzu a dopřejte sobě i svému mininku zaslouženou péči!

Nemůžete se rozhodnout, zda je náš kurz ten pravý? Mrkněte na praktickou video ukázku z kurzu ZDARMA!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Videa jsou přehledně rozdělena dle trimestrů a informační bloky snadno vyberete dle svého zájmu!

Pokud je vaše těhotenství bez komplikací, připravili jsme pro vás videa se cviky, které jsou speciálně navrženy pro těhotné ženy. Program je rozdělen na bloky do tří trimestrů, protože víme, že v průběhu těhotenství se v těle ženy odehrávají určité změny, kterým je třeba cvičení přizpůsobit.

Co se ještě v online programu dozvíte?

Konkrétní rady na výběr vhodných cvičebních pomůcek.

Program je zaměřený nejen na cvičení ale také na podologii a individuálně korigované stélky.

Tipy na péči o nohy a chodidla - častý problém, který těhotné ženy trápí.

Návaznost na PMV miminka - umíme poradit i v péči po porodu.

Obsah programu bude průběžně doplňován o další zajímavé a aktuální informace.

Kdo vás programem provede?

Mgr. Soňa Barvenčíková

Vystudovala magisterský stupeň fyzioterapie a pracuje jako fyzioterapeut v ordinaci Fyzionožka. V rámci fyzioterapie se věnuje jak dětem, tak i dospělým a zakládá si na objektivním zhodnocení a přístupu ke každému klientovi. Často její služby využívají maminky s malými dětmi, které si přejí vyšetřit a nechat si zhodnotit stav těla po porodu. 

Je zároveň maminkou dvou malých dětí, a tak svůj volný čas věnuje především rodině. Neustále se vzdělává v oboru a rozšiřuje své dovednosti, znalosti a praxi. Svůj život by si nedokázala představit bez sportu, své srdce zasvětila především běhu.

Přihlaste se ještě dnes a udělejte společně s námi vše pro zdravé těhotenství a porod! Zaregistrujte se do našeho programu a získejte okamžitý přístup k našim videím s cviky a souborům s radami. Vaše tělo a váš malý andílek si zaslouží tu nejlepší péči! 

Jsme rádi, že můžeme nabídnout speciálně vytvořený online program pro budoucí maminky, který se nezaměřuje pouze na cviky pro těhotné, ale také zahrnuje vhodné cvičební pomůcky či konkrétní tipy na péči o nohy a chodidla.

Jedinečnost našeho programu spočívá v tom, že spolupracujeme s kvalifikovanou fyzioterapeutkou, která má denně praxi ve své fyzio ordinaci. Díky této odbornosti je naše fyzioterapeutka skutečným expertem v práci s cvičebními pomůckami či individuálně korigovanými stélkami a proto může přinést do našeho kurzu zcela jedinečný pohled a odborné znalosti.

Zjistěte, zda Vaše pojišťovna poskytuje příspěvek na náš online program!

Po zakoupení online programu získáváte přístup na 1 rok ke všem materiálům. V případě zájmu o rozšíření doby přístupu se na podmínkách individuálně domluvíme.

Reference

Díky tomuto kurzu jsem získala lepší povědomí o cvičení pro těhotné a péči o nohy. Lépe jsem se zorientovala v různých dostupných pomůckách. Jsem si jistá, že nově nabyté znalosti budu aktivně využívat. Celý kurz mě inspiroval a velmi si ho cením. Děkuji!
Žaneta Prýmasová
Tenhle online kurz byl úžasný! Díky videím jsem se naučila jak se správně v těhotenství hýbat a čemu se vyvarovat. Fyzioterapeutka v kurzu byla skvělá a poskytla užitečné informace. Velmi doporučuji!
Bc. Markéta Hampejsová
Chtěla bych vyjádřit svou vděčnost za skvělý těhotenský kurz. Program byl nejen zajímavý, ale také skvěle zpracovaný. Každé téma bylo pečlivě a podrobně vysvětleno, což jsem velmi ocenila. Navíc byly přítomny praktické ukázky, které mi přinesly mnoho nových poznatků.
Michaela Plešingerová
Webinář mi přinesl spoustu novinek. Jsem zase o něco chytřejší. Předali jste mi spoustu cenných a uceleně podaných informací. Děkuji 🙂
Mgr. Karmela Spejchalová

Naše online kurzy podporuje také Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR - omrkněte sami nabídku, kterou jsme pro Vás ve spolupráci s touto pojišťovnou připravili!

Také chci to nejlepší pro sebe i své miminko