Muffik – MINI PUZZLE SET

Co se Vám vybaví, když se řekne slovo MINI? Něco malé, krásné, roztomilé? Ano, je to tak. A přesně taková je i sada Muffik MINI PUZZLE SET, poslední novinka, kterou Muffik představil.

obr. 1 Muffik MINI PUZZLE SET
obr. 2 Muffik MINI PUZZLE SET
obr. 3 Cvičení a dětské nohy na podlaze Muffik MINI PUZZLE SET

Sada se skládá z 20 kousků a obsahuje veškeré mini puzzlíky ve všech nabízených barevných kombinacích ze sortimentu mini podlah, které Muffik nabízí. Děti si při sestavování procvičí jemnou motorikunastimulují nožkyzpevní střed těla a naučí se rozlišovat barvy. Mohou si tak vytvořit vlastní čtyřbarevný dílek Muffik. 

obr. 4 Cvičení a dětské nohy na podlaze Muffik MINI PUZZLE SET
obr. 5 Cvičení a dětské nohy na podlaze Muffik MINI PUZZLE SET
obr. 6 Cvičení a dětské nohy na podlaze Muffik MINI PUZZLE SET

V sadě najdete mini podlahu hvězdicedinosauří vejcešnektráva a louka. Vždy dva kusy v tvrdé a měkké variantě. Sestavením tak vznikne vyvážená kombinace, která Vám pomůže nohy nejen nastimulovat, ale zároveň i uvolnit.

obr. 7 Muffik mini podlahy (louka)
obr. 8 Muffik mini podlahy (tráva)
obr. 9 Muffik mini podlahy (dinosauří vejce)
obr. 10 Muffik mini podlahy (hvězdice)
obr. 11 Muffik mini podlahy (šnek)

Pro koho je tato sada vhodná?

Sada MINI PUZZLE SET udělá radost nejen dětem, ale i dospělým. Pokud budete sadu pořizovat pro děti, využijete ji už pro malá lezoucí batolata, pro začínající chodce i pro větší děti. Mini dílky jsou vhodné do malých dětských ruček, dobře se s nimi manipuluje. Děti si tak samy snadno sestaví svůj chodníček. Hvězdice, dinosauří vejce i šnek pomohou s aktivací plosky a tvarováním klenbycvičením rovnováhy a stabilityposílením hlubokého stabilizačního systémuTráva a louka jsou vhodné k uvolnění a promasírování

obr. 12 Muffik mini podlahy a děti 
obr. 14 Muffik mini podlahy a děti 
obr. 13 Muffik mini podlahy a děti 

Pokud se po mini sadě projde dospělý, určitě ocení, že hvězdice a vejce mohou působit svým tvarem jako pevný bod k uvolnění ztuhlé plantární aponeurózyŠnek chodidlo dokonale promasíruje, díky trávě a louce zažijí těžké nohy pocit uvolněníKvět na podlaze louka má navíc uprostřed akupunkturní bod.

Mini puzzle set je novinka, která se Muffikovi opravdu povedla. I když je složen jen z mini podlah, složením získáte pěkný kobereček, který všechny nohy jistě ocení. Zkuste obklopit třeba hada nebo ježka malými kousky a zjistíte, jak se jednotlivé díly skvěle doplňují.

Tým Spokonožky

(zdroj obr. : fotoarchiv autorky)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů