PŘEDNÁŠKA VÁM NA MÍRU – PŘEDSTAVENÍ A VYUŽITÍ CVIČEBNÍCH POMŮCEK

Chtěli byste zpestřit pohyb nejen dětí, ale i dospělých o některou z cvičebních pomůcek? Sednete si k internetu, ale ten na vás vychrlí nepřeberné množství a vy nevíte, jak se v nich zorientovat? Kterou pomůcku vybrat, k čemu jsou jednotlivé pomůcky určeny, s čím vám mohou pomoci? Nevíte si rady s odpovědí? Nezoufejte! MY VÁM RÁDI PORADÍME. 🙂

Na našem e-shopu Spokonozka.cz se specializujeme na prodej a doporučení nejrůznějších certifikovaných pomůcek. Náš sortiment nabízí největší výběr ortopedických podlah, cvičební a masážní pomůcky a mnoho dalších. Můžete se tak na nás obrátit a vybereme pro Vás společně to nejlepší.

PŘIJEDEME AŽ K VÁM

Obr. 1 Praktická ukázka masážních pomůcek

Z vlastní zkušenosti víme, že pokud se zajímáme o jakýkoliv produkt a máme do něj investovat, vyzkoušení a otestování produktu na vlastní kůži nám zodpoví mnoho otázek. Pokud se pak můžete zeptat i na otázky, které vás zajímají, může to vaše rozhodování ulehčit.

Proto jsme se rozhodli, nabídnout a umožnit vám, vyzkoušení si cvičebních pomůcek na vlastní kůži. Nabízíme službu, kdy za vámi dojedeme, představíme pomůcky, které se vyzkoušíte, ukážeme vám tipy na cvičení, vše může být doplněno přednáškou na téma, o které máte zájem.

ŠKOLKY, ŠKOLY, DĚTSKÉ HERNY, ALE I BENEFIT PRO FIRMY

Obr. 2 Přednáška na ZŠ – správný sed

Pohyb je důležitý pro každého z nás, a proto nabízíme přednášky již pro mateřské školy, základní školy, ale i pro firmy a jejich zaměstnance. Přednáška je vedena zkušenou fyzioterapeutkou. A nebojte, abyste jen neseděli, protáhneme si těla a zacvičíme si. V případě zájmu, může být program doplněn o vyšetření a analýzu chodidel, zhodnocení a doporučení obuvi atd. Témat je nespočet – přes zdraví a pohyb, kompenzační cvičení, specializace ve sportu u dětí, obouvání, sezení atd.

Vše závisí na vašich prioritách, touze se něco dozvědět a na naší společné domluvě. V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Budeme se na spolupráci těšit,

Tým Spokonožky/Fyzionožky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů